KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8484086
nr 848 4086
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Etsning, Harald Sallberg (1895-1963), Fisknätet, signerad, 1931, motivets mått: 14x35
måndag 23 september 2013
kl 20:16:09
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg